پایگاه همایش های سالیانه انجمن روماتولوژی ایران- تصاویر کنگره دوازدهم انجمن
دوازدهمین کنگره سالیانه انجمن علمی روماتولوژی ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ | 
 
 
 
دوازدهمین کنگره سالیانه انجمن روماتولوژی ایران در تاریخ 7 لغایت 9 آذر ماه 1397 در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار گردید.
این کنگره در غالب 8 سمپوزیوم علمی و کارگاه های آموزشی بخش ارائه مقالات منتخب به صورت سخنرانی، بخش ارائه مقالات به صورت پوستر با حضور اساتید برجسته از داخل و خارج کشور و همچنین شرکت کنندگانی در رشته های فوق تخصص روماتولوژی، متخصص داخلی، دکترای داروسازی، متخصص چشم، متحصص پوست تغذیه و دکترای حرفه ای......از سراسر کشور برگزار گردید.
این کنگره با تخصیص 15 امتیاز بازآموزی برای گروه فوق تخصصی و هم چنین سایر رشته ها برگزار گردید.
 

 
بزرگداشت استاد پیشکسوت روماتولوژی، جناب آقای دکتر اکبر رجائی، (استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز) که طی مراسم ویژه همراه با کنگره دوازدهم برگزار گردید.

انجمن روماتولوژی ایران، هم چنین در بخش ارائه مقالات با رای و نظر داوران محترم و هیئت رئیسه داوری، 3 مقاله را که بالاترین نمره را در داوری آورده بودند، به عنوان مقاله برتر انتخاب نموده و از نویسندگان مقالات برتر قدردانی به عمل آورد.
در بخشی دیگر مقالات پذیرفته شده، به صورت پوستر برای شرکت کنندگان ارائه گردید.
 
نمایشگاه:
انجمن روماتولوژی ایران، فرصت همکاری با شرکت های داروئی خارجی و داخلی و همچنین شرکت های تجهیزات پرشکی را در کنگره های خود فراهم نموده است، و با در اختیار قرار دادن شرایط و فضای مناسب جهت معرفی و ارائه نمونه داروهای تخصصی و مکمل و همچنین محصولات و دستگاه ها در بخش تجهیزات پزشکی فرصت مناسبی جهت معرفی به اساتید را داشته باشند. و شرکت های همکار از این طریق همکاری و همیاری نزدیک با انجمن روماتولوژی ایران و نیز به جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به بیماران، امکان تبادل اطلاعات با اساتید فوق تخصص و متخصصینی که در کنگره شرکت کرده اند را خواهند داشت.

 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه همایش های سالیانه انجمن روماتولوژی ایران:
http://iracongress.ir/find.php?item=1.109.44.fa
برگشت به اصل مطلب